Balustrady

Balustrady schodowe i balustrady balkonowe ze stali kwasoodpornej

Balustrady te są nie tylko trwałe, ale również eleganckie i nowoczesne, a przy tym nie sprawiają kłopotów w codziennym użytkowaniu. Stosowana przez naszą firmę stal nierdzewna jest najwyższej jakości, dlatego może być stosowana zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.  Balustrady  spawane są za pomocą metody TIG, która pozwala na trwałe połączenie ze sobą elementów nierdzewnych, bezdymowo i bez żadnych zabrudzeń w domu klienta. Po obróbce spoina jest niewidoczna.
Stal nierdzewną wykańczamy w dwóch rodzajach powierzchni: szlif-satyna lub poler-lustro. Materiał ten w połączeniu z drewnem, szkłem i kamieniem daje w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Jest on nacechowany estetyką, trwałością, elegancją i nowoczesnym wzornictwem, które nadaje mu niepowtarzalny charakter.

 

Balustrady wewnętrzne

Balustrady schodowe ze stali nierdzewnej cechują się dużą estetyka jak i wytrzymałością na warunki codziennego użytkowania. Stal łączymy z drewnem oraz szkłem które występują w wielu kolorach i fakturach. Powierzchnie materiałów wykańczamy wedle życzenia klienta POLER / SATYNA.
Nasze produkty często stanowią oryginalny element dekoracyjny komponujący się z wykończeniem wnętrza dlatego staramy się jako producent wykonywać balustrady w nowoczesnym wzornictwie, nie zapominając przy tym o klasycznym stylu i ponadczasowości.
Balustrady schodowe ze stali nierdzewnej są doskonałym wyborem, ze względu na żywotność są stosunkowo niedrogie oraz funkcjonalne.