Balustrady

Balustrady schodowe i balustrady balkonowe ze stali kwasoodpornej

Balustrady te są nie tylko trwałe, ale również eleganckie i nowoczesne, a przy tym nie sprawiają kłopotów w codziennym użytkowaniu. Stosowana przez naszą firmę stal nierdzewna jest najwyższej jakości, dlatego może być stosowana zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.  Balustrady  spawane są za pomocą metody TIG, która pozwala na trwałe połączenie ze sobą elementów nierdzewnych, bezdymowo i bez żadnych zabrudzeń w domu klienta. Po obróbce spoina jest niewidoczna.
Stal nierdzewną wykańczamy w dwóch rodzajach powierzchni: szlif-satyna lub poler-lustro. Materiał ten w połączeniu z drewnem, szkłem i kamieniem daje w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Jest on nacechowany estetyką, trwałością, elegancją i nowoczesnym wzornictwem, które nadaje mu niepowtarzalny charakter.

 

Balustrady zewnętrzne

Balustrady balkonowe są ważnym elementem wyglądu zewnętrznego każdego budynku, dlatego warto zadbać o architekturę budynku jak i bezpieczeństwo użytkowania balkonów. Wykonane ze stali nierdzewnej wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo podnosząc estetykę całej posesji, cechuje je również wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. Dlatego warto zainwestować w balustradę z materiałów najwyższej jakości aby sprostać tym niekorzystnym warunkom atmosferycznym i nie wydawać pieniędzy na remonty po kilku sezonach.
Balustrady Balkonowe wykonujemy w DWÓCH podstawowych wersjach: jako szkło w połączeniu z słupkami ze stali nierdzewnej oraz balustrady całe ze stali nierdzewnej.
Do produkcji balustrad z wypełnieniem szklanym stosujemy: szkło bezpieczne klejone laminowane albo hartowane laminowane w różnych kolorach i fakturach, z krawędziami szlifowanymi lub polerowanymi, w zależności od wyboru klienta.