Balustrady

Balustrady schodowe i balustrady balkonowe ze stali kwasoodpornej

Balustrady te są nie tylko trwałe, ale również eleganckie i nowoczesne, a przy tym nie sprawiają kłopotów w codziennym użytkowaniu. Stosowana przez naszą firmę stal nierdzewna jest najwyższej jakości, dlatego może być stosowana zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.  Balustrady  spawane są za pomocą metody TIG, która pozwala na trwałe połączenie ze sobą elementów nierdzewnych, bezdymowo i bez żadnych zabrudzeń w domu klienta. Po obróbce spoina jest niewidoczna.
Stal nierdzewną wykańczamy w dwóch rodzajach powierzchni: szlif-satyna lub poler-lustro. Materiał ten w połączeniu z drewnem, szkłem i kamieniem daje w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Jest on nacechowany estetyką, trwałością, elegancją i nowoczesnym wzornictwem, które nadaje mu niepowtarzalny charakter.

 

Balustrady przemysłowe

Balustrady te muszą się cechować dużą wytrzymałością ze względu na swoje zastosowanie oraz spełniać odpowiednie Normy Budowlane. W tego typu balustradach stosuje się wypełnienia pionowe lub szklane zapewniając tym samym bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom jak i osobom niepełnosprawnym i starszym. Balustrady stosowane są w budynkach użyteczności publicznej, tj. szpitalach, szkołach, urzędach, centrach handlowych oraz firmach. Balustrady przemysłowe wykonane ze stali nierdzewnej spełniają wymogi sanitarne oraz higieniczne na długi okres użytkowania.