Schody

Oferujemy państwu schody na konstrukcji stalowej zarówno pokojowe jak i przemysłowe.

Schody są jednym z najważniejszych elementów wystroju domu, poza podstawową funkcją komunikacyjną stanowią ważny akcent aranżacji wnętrza. Konstrukcja stalowa schodów pozwala na uzyskanie efektu lekkości i delikatności. Wnętrze nie jest obciążone betonową bryłą schodów i powiększa się optycznie. Stopnie schodów wykonane z drewna w połączeniu z balustradą nierdzewną dają nam efekt nowoczesności.

Niedrogie i funkcjonalne rozwiązanie schodów na konstrukcji stalowej zapewniają nadspodziewaną wytrzymałość i trwałość na pokolenia dlatego polecamy je również do obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Wykonane z krat pomostowych lub profilowanych cechują się niską wagą i łatwością montażu. Schody są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na korozję. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz  jak i na zewnątrz budynków.

Profesjonalne podejście do Klienta pozwala nam często wspólnie wybrać bardzo indywidualne, niepowtarzalne aranżacje naszego produktu, co przekłada się na Państwa Zadowolenie.

  • Balustrady zewnętrzne